خرید هاست وردپرس

نمایندگی درصدی کلیه محصولات ایکس زد ان هاستینگ

نمایندگی درصدی :

در این روش شما بدون پرداخت هیچ هزینه ای می توانید نماینده ی ما باشید و کار خود را با ثبت یک نام کاربری نمایندگی با کلیک روی اینجا آغاز کنید و ۵% از سفارشات ارسالی از سوی لینک بازاریابی مخصوص شما که در پنل به شما ارایه می شود را دریافت کنید‏ ،که این سود شما از این همکاری می باشد.

ارجاع به معنی رجوع دیگران به سایت ما از طریق شماست . شما می توانید برای ارجاع دیگران از لینک ارجاع ( واقع در صفحه ی پنل بازاریابی شما پس از عضویت ) استفاده کنید . مزیت دیگر کد ارجا در این است که اگر شخصی از طریق شما ارجاع گردد و همان لحظه و یا حتی پس از مدتی از سایت خرید کند مبلغی از این خرید معادل درصد تخفیف شما تحت نام حق کمیسیون به موجودی حسابتان افزوده می شود و شما می توانید آن را دریافت کرده و یا آن را صرف خرید مستقیمتان از سایت کنید.

درصد تخفیف ( خرید مستقیم )

شما می توانید پس از ورود با نام کاربری نمایندگی خود به سایت سرویس مورد نظر خود را انتخاب و از طریق آدرس بازاریابی خود وارد سایت شوید و برای مشتری خود سفارش را ثبت نمایید و به مشتری خود تحویل دهید. ( دقت نمایید می بایست پنل مجزا برای مشتری خود ایجاد نمایید.)

کمیسیون ( خرید غیر مستقیم )

در این روش شما می توانید کد ارجاع را در سایت و وبلاگ خود قرار دهید . در صورت ورود به سایت از طریق لینک ارجاع شما عدد ارجاع شما افزوده می شود و بعد از سفارش محصول توسط مراجعه کننده , سفارش در بخش بازاریابی پنل شما نمایش داده می شود و پس از پرداخت هزینه توسط وی درصدی از آن معادل در صد تخفیف تحت عنوان حق کمیسیون به حسابتان افزوده خواهد شد و قابل دریافت است.

در سایت ثبت نام کنید و به بخش بازاریابی بروید . در این بخش برای شما لینک بازاریابی ، بنر بازاریابی و همچنین متن های سئو شده رپورتاژ آگهی جهت ترقیب مشتری به خرید و کسب درآمد برای شما قرار داده شده است .( کافیست کد های ارایه شده را در سایت خود کپی کنید و درآمد زایی را آغاز کنید )

ثبت نام | پذیرش به عنوان بازاریاب

[starrater tpl=10 size=’24’]